PİYANİST ŞANTÖR OKAN İLE İSTANBUL'UN EN EĞLENCELİ SÜNNET MÜZİK ORGANİZASYONU

Sünnet düğünleri çocuğunuzun erkekliğe ilk adımını attığı en heyecanlı anlardan biridir. Hayatımızdaki en değerli varlıklar olan çocuklarımızın bu özel gününü renklendirmek ise bizim elimizdedir. Eğer sizler de çocuğunuzun sünnet düğünü organizasyonunda renkli görüntüler oluşturmak ve müziğin eğlendirici etkisi ile hem çocuğunuza hem de misafirlerinize mutlu anlar yaşatmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçip orkestra kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca sünnet müzik organizasyon hizmetimizin yanı sıra, sünnet eğlencesine özel palyaço kiralama hizmetide isteğiniz üzerine ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Sünnet Eğlencesi, sünnet kınası, sünnet orkestra, sünnet müzikleri, sünnet yatağı süsleme, sünnette çalınan müzikler, orkestra kiralama, sünnet için çalgıcı

ERKEKLİĞE İLK ADIM

Çocuğunuzun erkekliğe attığı bu ilk adımda hem büyüklerin hem de küçüklerin gönlünce eğleneceği bir gece düzenlemek istiyorsanız ve müziklerle gecenizi canladırma amacındaysanız doğru yerdesiniz. Sünnet eğlencelerinde son sisteme sahip kendi ses sistemimiz ve orkestramız ile gelip, sizleri isteğiniz doğrultusunda ister yöresel, ister güncel oyun havaları ile eğlendirerek eksiksiz hizmet sağlıyoruz ve eğlencede hız kesmeden gecemizi tamamlıyoruz.

ÇOCUĞUNUZA ÖZEL GECE

Sünnet töreninin yaşandığı özel gecede, müziklerimizle sadece gelen konukların eğlenmesine önem vermiyor, aynı zamanda çocuğunuzu ve onun arkadaşlarınıda eğlendirecek türde müzikler de çalarak her iki tarafı da mutlu etmek istiyoruz. Repertuvar genişliğimiz ile geceye istek parçalarla devam ederken, sünnet kınası zamanı çocuğunuza özel sünnet müzikleri ve oyun havaları ile de sizlerin hoş bir eğlence geçirmenize yardımcı oluyoruz.

İSTEĞE GÖRE PALYAÇO GÖSTERİSİ

Sizler gelen konuklarınızla ve misafirleriniz ile ilgilenirken çocuklarınızı ve onların arkadaşlarını başıboş bırakmak istemiyor ve bu esnada onların da eğlenceli vakit geçirmesini istiyorsanız, bu isteğiniz doğrultusunda sünnet müzik organizasyonu hizmetimize ek olarak getireceğimiz palyaço ile de çocuğunuza ve arkadaşlarına unutulmaz dakikalar yaşatıyoruz. Sünnet töreninin çocuğunuza özel bir gece olduğunun farkındaysanız, sizlere bu hizmetimizi de keyifle sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

DÜĞÜN MÜZİK ORGANİZASYON

NİŞAN MÜZİK ORGANİZASYON

KINA GECESİ MÜZİK ORGANİZASYON

SÜNNET MÜZİK ORGANİZASYON

ÖZEL MÜZİK ORGANİZASYON