Piyanist Okan ve Ekibi İle Düğün Orkestrası Kiralamak Artık Çok Kolay..!

Piyanist-Okan-Piyanist-Okan-ve-Ekibi-tekne-de-dugun-tekne-orkestra-kiralama-tekne-dj-sunnet-orkestrasi-Dugun-Orkestrasi-Kina-icin-Orkestra-Nisan-eglencesi-Orkestra-kiralama-fiyatlari

Organizasyonlarınız İçin Piyanist Okan ve Ekibi

 

Düğün, nişan veya sünnet gibi organizasyonların olmazsa olmazı müzik yayınıdır. Ortamı canlandıracak ve ambiyansa uygun müzik çalınması çok önemlidir. Misafirlere eğlenceli vakit geçirmek için orkestranın veya müzisyenin çok iyi seçilmesi gerekiyor. İstanbul veya çevresinde böyle bir etkinlikte bulunacaksanız hiç düşünmeden Piyanist Okan ve Ekibi ile orkestra kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Siz Organizasyonun Keyfini Çıkarın, Müziği Düşünmeyin

 

Düğün salonlarında genellikle işletmenin kendi müzik grubu bulunuyor. Artık onların repertuvarına ve ne kadar profesyonel olduklarına kalıyorsunuz. Birçok durumda, klasik ve standart bir müzik ortamıyla günü/geceyi tamamlamak zorunda kalabiliyorsunuz.

 

Müzik gerektiren organizasyonlarınızı hangi ortamda yaparsanız yapın, Piyanist Okan ve Ekibinin deneyimi ve zengin repertuvarıyla, misafirleri eğlendirmekle kalmayacak, davetlileri coşturup, unutulmaz etkinlik yaşamanızı sağlayacaktır.

 

Piyanist Okan ve Ekibinin Hizmetleri Nelerdir?

 

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet veya diğer özel günleriniz için piyanist kiralama hizmeti veriliyor. Organizasyonunuzun özelliğine bağlı olarak orkestra veya müzisyen kiralama talebinde bulunabiliyorsunuz.

 

Müzik listesini kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi, isteğiniz doğrultusunda zengin repertuar dâhilinde sizin için bir program hazırlanıyor.

 

Pandemi Döneminde Organizasyona Dikkat Etmelisiniz

 

Covid-19 salgın hastalığı nedeniyle dünya yeni bir düzene girdi. Bundan tabiî ki ülkemiz ve insanımız da etkilendi. Buna en çok üzülenler evlilik hazırlığında olan çiftlerle, çocuklarını sünnet ettirmek isteyen aileler oldu. Bu yeni dönemde sağlığınız en önemli unsur olduğu için uyarıları dikkate almalısınız ve gerekli tedbirleri almalısınız.

 

Yeni dönemde, nişan, düğün, sünnet gibi organizasyonlara belirli şartlar dâhilinde izin veriliyor. Gerekli önlemleri almada, ev sahibine, müzisyene ve davetlilere büyük iş düşüyor.

 

Ben deniz Piyanist Okan ve ekibim, müziklerimiz ile siz ve davetlilerinizi coştururken aynı zamanda, gerekli sosyal mesafenin sağlanması ve buna uyulması konusunda gerekli uyarıları yapıyor. Kiralama hizmet talebinde bulunan kişilere;

* Mümkünse organizasyonun açık alanda yapılması,

* Toplu fotoğraf çekilmemesi,

* Masalarda dezenfektan spreylerin bulundurması,

* Özellikle alana girişlerde davetlilerin ateşlerinin ölçülmesi konusunda gerekli uyarıları yapıyoruz.

 

Piyanist Kiralama Hizmetinden Nasıl Yararlanıyorsunuz?

 

Piyanist Okan ve Ekibi sayesinde artık organizasyonların en kolay aşaması ve maddesi müzik-müzisyen seçimi oluyor. Siz diğer unsurlarla uğraşırken, müzik programını düşünmüyorsunuz. Hizmet detayları hakkında bilgi almak isterseniz www.piyanistokan.com adresine girip, önceki organizasyon videolarını izleyebilirsiniz.

 

Kiralama hizmetinden yararlanmak veya bilgi almak isterseniz 0537 347 41 59 numaralı hattan irtibata geçebilirsiniz.

 

Saygılarımızla,

Okan Müzik Organizasyon

Okan ŞENTÜRK.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir