İSTANBUL'DA SİZE ÖZEL MÜZİK ORGANİZASYONLARI, SES SİSTEMİ KİRALAMA VE BAYAN DJ HİZMETİ

Her anınızda yanınızda olan sevdiklerinize sürpriz yapmak ya da özel bir anınızı kutlamak istiyor ve bir organizasyon hazırlığı içine girmeyi düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Asker Eğlencesi, Doğum Günü Partisi, Okul Aile Birliği Geceleri, Veda Partileri, Evlilik teklifleri ve her türlü özel etkinliklerinizde ben deniz Okan, zengin repertuvarım ile sizlerin ve misafirlerinizin hizmetindeyim! Aynı zamanda sadece bayanların olmasını istediğiniz kına gecelerinize ses sistemi ve bayan dj göndererek de her türlü ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ CANLI MÜZİK HİZMETİ

Yeni bir yaşı güzel yapan en özel şey, sevdiklerinle birlikte olmak ve bu özel anı birlikte kutlamaktır. Kutlamaların sizin için ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için de zengin repertuarımızla bu kutlama anlarında da gecenize eşlik ediyoruz ve hafızlarınızdan silinmeyecek bir organizasyon ile özel günlerinizi unutulmayacak bir hale getiriyoruz. Eğer siz de doğum gününüze özel canlı müzik orkestra kiralamak ve sevdiklerinizle eğlenceli dakikalar yaşamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

ASKER EĞLENCESİ ORKESTRA KİRALAMA

Sünnet gibi askerlik de erkeklerin hayatındaki önemli olaylardan ve etkilerden biridir. Askerlik öncesi eğlence ise sevdiklerinizle bir araya gelmek için güzel ve eğlenceli bir fırsat olduğu kadar vatani görevini yapmaya gidecek arkadaşlarımızada moral motive katmaktadır. Ben deniz Okan müziklerim ile asker eğlencelerinizi farklı bir boyut katabilir, istek parçalarınızla gecenizi canlandırabilir ve müziğe kulak vererek doyasıya eğlenebilirsiniz. Zaten eğlenceleri güzel yapan en önemli detaylar, gecede çalan müzikler değil midir?

ÖZEL PARTİLER / VEDA PARTİLERİ / EVLİLİK TEKLİFİ / MEZUNİYET BALOLARI

Ben deniz Okan, sadece Düğün, Nişan, Sünnet ve Kına Gecesi gibi organizasyonlarda değil, aynı zamanda Okul Aile Birliği Geceleri, Veda Partileri, Mezuniyet Baloları, Evlenme teklifleri ve her türlü özel etkinliklerinizde de yer alarak orkestra kiralama hizmeti vermekteyim. Programlarınızda istek parçalarınıza yer veriyor ve sizlere bu organizasyonlarda eğlenceli müzikler çalarak keyif vermeye çalışıyorum. Sizler de özel organizasyonlarda bizi tercih edebilir, müzik organizasyonlarınızda profesyonel ekibimizle bu özel anlarınızı çok hoş ve eğlenceli dakikalara dönüştürebilirsiniz.

BAYAN DJ VE SES SİSTEMİ KİRALAMA

Sadece bayanlar arasında yapmayı planladığınız bir kına gecesi düşünceniz var ise, son sistem ses tesisatları ile birlikte bayan dj arkadaşımız gecenize isteğiniz doğrultusunda renk katacaktır. Ayrıca sadece bayan dj değil canlı müzik düşünmediğiniz eğlencelerinizde, açılış ve kokteyl organizasyonlarınızda daha uygun maliyetli bir müzik organizasyon olsun diyorsanız ses sistemi + dj kiralama hizmetimizi değerlendirebilir, hakkında daha detay bilgi alabilmek için de iletişime geçebilirsiniz.

TÜM EĞLENCELERİNİZDE KAMERA / VİDEO ÇEKİM KİRALAMA HİZMETİ

Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Sünnet Eğlencesi vb. tüm eğlencelerinizde uygun fiyatlı ve HD çekimli kamera çekimini siz değerli müşterilerimize eğlencenizi biz yaptığımız taktirde çok uygun fiyatlara sunmaktayız. Daha detay bilgi ve fiyat alarak kamera / video çekim hizmeti kiralamak için iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

DÜĞÜN MÜZİK ORGANİZASYON

NİŞAN MÜZİK ORGANİZASYON

KINA GECESİ MÜZİK ORGANİZASYON

SÜNNET MÜZİK ORGANİZASYON

ÖZEL MÜZİK ORGANİZASYON