NİŞAN MÜZİK ORGANİZASYONUMUZ İLE EVLİLİĞE İLK ADIM

Evliliğe doğru attığınız ilk adımınızda hem kendinize hem de sevdiklerinize unutamayacağı bir an yaşatmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kendimize ait son sistem ses tesisatımız ve ekipmanlarımız ile gelip, çiftlerimizin ilk danslarından nişan yüzüklerinin kesilmesine, nişan pastasının ve takı merasiminin yönlendirilmesine kadar gerçekleşecek olan tüm organizasyonu en güzel şekilde yöneterek, her yöreye hitap eden tarzımızla ister yöresel ister güncel oyun havaları ile sizlere eğlencenin doruk noktasına ulaşacağınız bir gece yaşatmaktayız.

Orkestra Kiralama, Müzisyen kiralama, çalgıcı kiralama, orkestra fiyatları, düğün orkestrası, orkestra kiralama fiyatları, istanbul orkestra kiralama, piyanist okan, pİyanist kiralama, dj kiralama

VAZGEÇİLMEZ DÜĞÜN MÜZİKLERİ VE OYUN HAVALARI

Düğün gecenizde mekanın atmosferi, gelen konukların oturma düzeni, düğün pastasının ne zaman kesileceği, takı merasimin ne zaman yapılacağı gibi detayların önemli olduğu kadar, bütün bu adımların atıldığı anda çalacak olan düğün müzikleri de önemlidir. Düğün Müzik Organizasyonları konusundaki tecrübemizle ve geniş repertuvarımızla sizlere güzel bir gece yaşatmak düğün oyun havaları ile eğlenceli dakikalarınıza ortak olmak istiyoruz.

DÜĞÜN MEKANINIZ NEREDE İSE BİZ ORADAYIZ.!

Bu en mutlu ve en özel gününüzde sizlerin önceden belirlediği düğün mekanında (tesis, açıkhava, havuz başı, kapalı mekan) kendi ses tesisatımız ve ekipmanlarımız ile gelip diğer organizasyon sorumluları ile (servis elemanları, şef, organizasyon sorumlusu) görüşerek tatlı bir uyum içerisinde düğün çiftinin ilk danslarından pasta kesimine, takı merasiminin yönlendirilmesinden yöresel ve güncel oyun havalarına kadar her şey en güzel ve en özel şekilde icra edilip misafirlerinizin ve sizin bu özel geceyi en güzel şekilde geçirmenizi sağlıyoruz!

ilk dans müziği, düğün giriş müziği, düğün orkestrası, en çok çalınan dans şarkıları, orkestra kiralama, düğün orkestra fiyatları

MUTLULUĞUNUZU TAÇLANDIRACAK İLK DANS MÜZİKLERİ

Düğün gecesindeki ilk dans ve dans müziği, düğününüzün üzerinden yıllar geçse de unutulmaz! İlk dans şarkısını belirlerken birbirinize ilk armağan ettiğiniz bir şarkıdan tutun da içinde sizi anlatan sözleri barındıran şarkılara kadar birçok parçayı gündeminize getirebilirsiniz. Seçim aşamasında zorlandığınızda geniş repertuvarım ilk dans müziğiniz için yerli ve yabancı en özel parçalarla doludur. Tavsiyelerimi sunmaktan mutluluk duyarım.

DÜĞÜN MÜZİK ORGANİZASYON

NİŞAN MÜZİK ORGANİZASYON

KINA GECESİ MÜZİK ORGANİZASYON

SÜNNET MÜZİK ORGANİZASYON

ÖZEL MÜZİK ORGANİZASYON