PİYANİST OKAN VE ORKESTRA KİRALAMA HİZMETİ

PİYANİST OKAN VE ORKESTRA KİRALAMA HİZMETİ

Uzun zamandır beklediğiniz, hayallerinizi süsleyen özel eğlencelerinizin hayal ettiğiniz gibi olması için yıllardır çalışmalarımı sürdürmekteyim. Sizin ve değerli misafirlerinizin mutlu yüzleri benim referans noktam olduğundan dolayı sizleri memnun edebilmek için eğlencelerinizin istediğiniz şekilde gerçekleşmesi için Orkestra Kiralama konusunda bana güvenebilirsiniz.

Kına gecesinde, nişan eğlencesinde düşünülmesi, çözülmesi gereken o kadar ayrıntının arasında bir de müzik kısmını düşünmenizi ve bu konu da endişelenmenizi istememekteyim. Bu nedenle ben, sizin müzik ve eğlence yükünüzü üzerime almaktan ve sizi bu güzel gününüzde kafanızda canlanabilecek, karşılaşabileceğiniz endişelerinizden ve aksiliklerden kurtarıp eğlencenin tadını çıkartabilmenizi sağlamak için varım.

HİZMETLERİMİZ 

Hizmetlerimden bahsedecek olursak eğer düğün, nişan, kına gecesi, sünnet ve özel diğer günleriniz için kiralık orkestra hizmeti vermekteyim. Kına gecesinde çalınan şarkılar ve nişan eğlencesinde çalınan şarkılardüğün oyun havaları ve daha fazlası güncel şekilde repertuvarımda bulunmaktadır. İstanbul içinde bulunan her yere kiralık orkestra hizmeti verebilmekteyim. Ayrıca her yöreye ait müzik listemle sizi istediğiniz her parçayla ve canlı performansım ile sizlere bu özel anlarınızda doyumsuz bir eğlence yaşatabilirim.
Her yöreye hitap eden şarkı listelerim ile istediğiniz eğlenceyi size sunabileceğimi, uzun yılların vermiş olduğu tecrübelerime dayanarak rahatlıkla söylüyorum. Yapmanız gereken sadece organize etmek ve istediğiniz gecenin konseptinin ne olduğu ve hangi müziklerle eğlenmek istediğinizi bana söylemektir. Ayrıca kafanızda tasarladığınız bir şarkı listesi yoksa eğer ben geniş repertuvarımdan sizler için eğlenceye uygun güzel bir liste hazırlarım.

İYİ BİR ORKESTRA HERKESİN HAKKI

Düğün organizasyonu, nişan eğlencesi, kına gecesi, sünnet eğlencesi gibi tüm müzik organizasyonlarının olmazsa olmaz eğlenceli dakikalarının iyi bir orkestra ile anlaşılması halinde daha eğlenceli olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Bu nedenle bu hazırlıklarınızda müzikal anlamda dileklerinizi gerçeğe dönüştürecek bir orkestra arıyorsanız eğer doğru adrestesiniz. Sizler için hazırladığımız www.piyanistokan.com sitemizde önceden gerçekleştirdiğimiz organizasyonlara ait videoları izleyebilir, eğlenceye ait fotoğraflara bakabilirsiniz. İsteklerinizi anlayabilecek bir orkestra ile çalışmak istiyorsanız eğer, bilgi almak ve kafanıza takılan soruları sormak için sadece bana bir telefon açmanız yeterli olacaktır.

 

Whatsapp / Gsm : 0537 347 41 59
Gsm : 0507 526 85 27
Web Site : www.piyanistokan.com
İnstagram : piyanist__okan
Facebook : piyanistokan90
E-Mail : info@piyanistokan.com

Saygılarımızla,
Okan Müzik Organizasyon
Okan ŞENTÜRK ve Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir