ORKESTRA KİRALAMA SES SİSTEMİ VE MÜZİK ORGANİZASYON / TANITIM

İstanbul’ da tuttuğunuz ya da tutacağınız tüm kına mekanlarında, nişan mekanlarında ve düğün mekanlarında Canlı Müzik Ses Sistemimiz ile bol eğlenceli, eğlendirme garantili ve uygun fiyatlı orkestra kiralama hizmeti vermekteyiz. (Nişan eğlencenizi ister bir dernekte, kına gecesini ister mahallede ister cafe de,  düğününüzü ister salon da ister kırda ister otelde yeri siz belirleyin müzik işini bize bırakın. Yer ve mekan bizim için hiç fark etmez.)

Programın başından sonuna kadar olan bölümde; tüm düğün, nişan ve kına gecesi oyun havalarını ve şarkılarını org ile canlı olarak çalıp söylemekteyim. Çiftetellilerden tutunda düğün halaylarına, düğünlerde çalınan Ankara oyun havalarından, Karadeniz horonlarına, Tokatın elliğine, Edirnenin, Tekirdağın Romanına, Ardahanın, Karsın Azerisine, Balkanların göçmen müziklerine kadar hepsini en iyi şekilde canlı çalıp söylemekteyim. Özel isteklerinize ayrıca yer vermekteyiz. (İlk dans müziği, Giriş müziği, Pasta gelirken çalınan müzik vb.)

Siz değerli müşterilerime anlaşmadan önce mutlaka www.piyanistokan.com sitemden ya videolarımı izlemenizi ya da çalıştığım düğün salonuna gelip bir çayımı içip canlı sahnemi dinlemenizi tavsiye ederim. En güzel gecenizi kime emanet edeceğiniz oldukça önemlidir.! İçinizin sinmediği, elektrik alamadığınız kişiler ile sırf fiyatı uygun diye çalışmayınız.  50 lira – 100 lira hepimiz için önemli tabi ki fakat pirinçe giderken evdeki bulgurdan olmamaya dikkat ediniz. 🙂 En güzel gecenizin kötü bir anıya dönüşmemesi için dikkatli olmakta fayda var. Bu tarz düğün organizasyonları bizler için her zaman oluyor fakat sizin için ilk ve çok özel bunun farkında olan kişiler ile çalışınız.

İstanbul sınırları dahilinde Orkestra Kiralama hizmetini Silivri den Pendik’e kadar her yerde sunmaktayız. Kendi araçlarımız ve kendi ses sistemimiz ile birlikte gelip anlaştığımız tutar haricinde +1 lira dahil talep edilmemektedir ve kesinlikle edilmez.. (Çoğu meslektaşımın yaptığı; bahşiş almak için ses çıkmıyor, cihaz çalışmıyor, tuş basmıyor gibi absürt yöntemlere kesinlikle başvurulmaz.) Program öncesinden ufak bir rakam kapora alınır  ve kalan tutarı program bitiminde bizler toplanırken takdim edebilirsiniz. Beğenmezseniz ücret de vermeyebilirsiniz 🙂 o kadar güveniyoruz.

Daha Detay bilgi ve rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerimden istediğiniz saat diliminde bana ulaşabilir ya da mail atabilirsiniz.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında Orkestra Çalgıları ve Kiralık Orkestra konusunda hizmet verdiğimiz ilçeler aşağıdaki gibidir;

ARNAVUTKÖY ORKESTRA KİRALAMA,ATAŞEHİR ORKESTRA KİRALAMA, AVCILAR ORKESTRA KİRALAMA,BAĞCILAR ORKESTRA KİRALAMA, BAHÇELİEVLER ORKESTRA KİRALAMA, BAKIRKÖY ORKESTRA KİRALAMA, BAŞAKŞEHİR ORKESTRA KİRALAMA, BAYRAMPAŞA ORKESTRA KİRALAMA, BEŞİKTAŞ ORKESTRA KİRALAMA, BEYLİKDÜZÜ ORKESTRA KİRALAMA, BEYOĞU ORKESTRA KİRALAMA, BÜYÜKÇEKMECE ORKESTRA KİRALAMA, BEYKOZ ORKESTRA KİRALAMA, ÇATALCA ORKESTRA KİRALAMA, ÇEKMEKÖY ORKESTRA KİRALAMA, ESENLER ORKESTRA KİRALAMA, ESENYURT ORKESTRA KİRALAMA, EYÜP ORKESTRA KİRALAMA, FATİH ORKESTRA KİRALAMA,

GAZİOSMANPAŞA ORKESTRA KİRALAMA, GÜNGÖREN ORKESTRA KİRALAMA, KADIKÖY ORKESTRA KİRALAMA, KAĞITHANE ORKESTRA KİRALAMA, KARTAL ORKESTRA KİRALAMA, KÜÇÜKÇEKMECE ORKESTRA KİRALAMA, MALTEPE ORKESTRA KİRALAMA, PENDİK ORKESTRA KİRALAMA, SANCAKTEPE ORKESTRA KİRALAMA, SARIYER ORKESTRA KİRALAMA, SİLİVRİ ORKESTRA KİRALAMA, SULTANBEYLİ ORKESTRA KİRALAMA, SULTANGAZİ ORKESTRA KİRALAMA, ŞİLE ORKESTRA KİRALAMA, ŞİŞLİ ORKESTRA KİRALAMA, TUZLA ORKESTRA KİRALAMA,

ÜSKÜDAR ORKESTRA KİRALAMA, ÜMRANİYE ORKESTRA KİRALAMA,

ZEYTİNBURNU ORKESTRA KİRALAMA,

 

Whatsapp / Gsm : 0537 347 41 59
Gsm : 0507 526 85 27
Web Site : www.piyanistokan.com
İnstagram : piyanist__okan
Facebook : piyanistokan90
E-Mail : info@piyanistokan.com

Saygılarımızla,
Okan Müzik Organizasyon
Okan ŞENTÜRK ve Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir