KIR DÜĞÜNLERİNDE ORKESTRA GRUBU SAHNESİNE DİKKAT EDİN / ORGANİZASYON İLE KİRALAMA HUSUSLARI

Yaz geliyor düğün sezonu içten içe açılmaya başladı bile kır düğünü mekanlarında ise hazırlıklar neredeyse bitti Nisan ayı itibari ile yeni sezon düğünlerine başlangıç yapılacak.

Çoğu çiftimiz kır düğünü planlar iken bir organizasyon şirketine başvurmayı tercih ediyor. Her ne kadar bazı kır düğünü mekanları kendi iç bünyesinde bu imkanı sunsada  İstanbul da  henüz çoğu mekan buna personel ve malzeme açısınan hazır değil. O yüzden siz değerli çiftlere bir organizasyon firması ile görüşmek ve anlaşmak düşüyor.

Masasından sandalyesine, örtüsünden şamdanına, yemeğinden içeceğine kadar bir çok detayı gözle görüp elle dokunup seçebiliyorsunuz. Fakat, organizasyon firmasından orkestra kiralama hizmetini de size sunduğu pakete dahil etmesini istediğinizde bu durum biraz farklı olabiliyor.

Şöyle ki; Canlı Kır Düğünü Orkestrası da olacağı söyleniyor düğününüzde fakat genelde çok fazla detay verilmiyor. Siz değerli çiftere tavsiyem mutlak suretle size sunulan orkestrayı iyi araştırmanız. Mümkünse canlı sahnelerini izlemeniz mümkün değilse canlı yaptıkları programlara ait video kliplerini ve ses kayıtlarını dinlemenizi önemle tavsiye ederim.

Nasıl ki mekanın şıklığı, dekoru, atmosferi sizin için önemli detay ise düğününüz de çalacak olan orkestra grubu da bir o kadar önem arz etmektedir. Gecenin sonunda misafirlerinizin, “Ne güzel masa örtüsü idi” “Ne güzel sandalye giydirmesi idi” demeyeceklerini ama “Ne güzel eğlendik ya da “Berbat bir düğün idi hiç eğlenemedik” Şeklinde yorum yapabileceklerini size söyleyebilirim.

O yüzden Kır düğünü Konseptinde bir düğün düşünüyor ve bunu organizasyon firması ile planlıyorsanız mutlaka size sunulan Orkestra Grubunu incelemenizi tavsiye ederim.

Kır düğünü için canlı müzik orkestra grubu arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Whatsapp / Gsm : 0537 347 41 59
Gsm : 0507 526 85 27
Web Site : www.piyanistokan.com
İnstagram : piyanist__okan
Facebook : piyanistokan90
E-Mail : info@piyanistokan.com

Saygılarımızla,
Okan Müzik Organizasyon
Okan ŞENTÜRK ve Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir