KINA GECESİ İÇİN MEKAN SEÇİMİ

Kına gecesi malumunuz kız tarafının düzenleyip tertip ettiği bir gecedir.  Böyle bir gecede daha çok kız evine yakın yerler tercih edilir.

Kına gecesi için mekan tercihi aslında biraz da beklentiniz ile alakalıdır.  Eğer çok kalabalık bol organizasyonlu bir gece düşünüyorsanız daha büyük yerler ile anlaşmalısınız. Kına geceleri bazen kız evinin önünde yapılırken bazen de kız evine yakın olan cafe, dernek, çay bahçesi vb. tarzı yerlerde de yapılabilmektedir.  Bu tarz yerlerde talebiniz doğrultusunda kına gecesi mekanları olarak hizmet vermektedir. Sırf bu işler için kiralanan dernekler, cafeler mevcuttur.

Kına gecesi günü  2 – 3 saat öncesinde mekana gidilip ufak tefek süslemeler ile mekan çok şık bir görünüme kavuşturulabilir. Masalar ve sandalyeler kırmızı tüller ile süslenebilir, kapıya kınamıza hoş geldiniz kalıpları asılabilir, yerlere (özellikle pist kısmına) yapay gül yaprakları dökülebilir. Tamamen zevkinize kalmış bir işdir.

Kına gecesi mekanları Fiyatları ise ilçeden ilçeye ve büyüklük, küçüklük ile özelliklerine göre fark göstermektedir. Hafta içindeki kiralamalarınız ile hafta sonu kiralamaları arasında da fiyat farkı bulunacağını göz önünde bulundurmalısınız. Hafta içi kiralama fiyatı daha uygun olmalıdır.

Bu ufak tefek bilgilerin az da olsa yön göstermesi dileğiyle,

Sağlıcakla kalın.

 

Whatsapp / Gsm : 0537 347 41 59
Gsm : 0507 526 85 27
Web Site : www.piyanistokan.com
İnstagram : piyanist__okan
Facebook : piyanistokan90
E-Mail : info@piyanistokan.com

Saygılarımızla,
Okan Müzik Organizasyon
Okan ŞENTÜRK ve Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir