ORKESTRA KİRALAMA FİYATLARI DÜĞÜN, NİŞAN, KINA GECESİ VE SÜNNET ORGANİZASYONU İÇİN (PİYANİST, MÜZİSYEN, GRUP, ÇALGICI)

Piyanist-Okan-Piyanist-Okan-ve-Ekibi-Esenyurt-Orkestra-Kiralama-Esenyurt-Nikah-Sarayi-sunnet-orkestrasi-Dugun-Orkestrasi-Kina-icin-Orkestra-Nisan-eglencesi-Orkestra-kiralama-fiyatlari

Merhaba,
İstanbul gibi bir megakentte Düğün, Nişan, Kına gecesi ve Sünnet organizasyonları planlarken bu organizasyonlarınızda sizleri eğlendirecek ve gecenize renk katacak bir canlı müzik grubu ya da orkestra kiralamak için araştırmalar yaparsınız.
Yapmış olduğunuz bu araştırmalar daha çok internet üzerinden bazı anahtar kelimeler kullanarak (Orkestra kiralama, müzisyen kiralama, canlı müzik grubu kiralama, kiralık orkestra vb.) google, yandex gibi arama motorları sayesinde gerçekleşmektedir.
Bu tarz araştırmaları yaparken kişilerin en çok merak ettiği ve bilgi sahibi olmak istediği konu Orkestra kiralama fiyatları dır. Çünkü bir çok orkestra kiralama hizmeti veren sitelerde ve organizasyon sitelerinde bu fiyatlar açıkca belirtilmez. Orkestralar kendileri ile iletişim kurulması halinde orkestra kiralama fiyat bilgisi vermektedirler.
Bunun nedenleri ise; Organizasyon mekanının ve yerin orkestra grubunun bulunduğu yere uzaklığı, Düğün sezonunda olunup olunmadığı ve eğlencenin hafta içi mi yoksa hafta sonu mu olacağı bilgisinin net olmamasıdır.
Orkestra kiralama fiyatlarını bir çok meslektaşım bu kriterlere göre değiştirmektedirler. Hatta ve hatta yöreye ve kişilerin konuşma tarzlarına göre bile aynı işlere farklı kiralık orkestra fiyatları vermektedirler.
Bizler ise Okan Müzik Organizasyon olarak ben deniz Piyanist Okan ve Ekibim, Orkestra kiralama hizmetimizde sabit fiyat politikası izleyerek fiyatlarımızı yıl boyunca değiştirmiyoruz. Silivri’den Pendilk’e kadar İstanbul’un tüm ilçelerine sabit ve uygun fiyatımız ile orkestra kiralama hizmeti vermekteyiz.
Orkestra kiralama fiyatlarımız sadece hafta içi ve hafta sonu olarak farklılık göstermektedir.
Piyasada çok yaygın olan aracılık ve komisyonculuk olayına karışmıyoruz. Direk olarak belirttiğiniz tarihde ve saatte müsait isek biz geliyoruz daha önceden o tarihe aldığımız bir rezervasyonumuz bulunuyor ise şayet maalesef ki hizmet veremiyoruz.
Tutacağını ve anlaşacağınız orkestranın mutlaka canlı video görüntülerini ve sahnesini izleyiniz. O güzel gecelerinizde kötü bir anı oluşmaması için lütfen dikkatli olunuz.
Aklınıza takılan her soru, bilgi ve rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere Gsm & Whatsapp & Mail yolu ile ulaşabilir, organizasyonunuz için müsaitlik durumu ve fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.
Teşekkürler.
Saygılarımla,
Piyanist Okan

Whatsapp / Gsm : 0537 347 41 59
Gsm : 0507 526 85 27
Web Site : www.piyanistokan.com
İnstagram : piyanist__okan
Facebook : piyanistokan90
E-Mail : info@piyanistokan.com

Saygılarımızla,
Okan Müzik Organizasyon
Okan ŞENTÜRK.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir