CANLI MÜZİK ORKESTRA İLE TERCİHİNİZ MÜZİK ZİYAFETİ Mİ? YOKSA GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİ Mİ?

Son  zamanlarda internette Orkestra kiralama arayan insanların karşısına maalesef çöplük haline dönmüş yazılar ve görseller çıkmaktadır. İnternet üzerinden iş kapmak isteyen organizatör arkadaşlar çılgınlar gibi veri girmekte şok fiyata şöyle şok fiyata böyle gibi kelimeler ile kendilerini pazarlamak istemektedirler.

İşin kötüsü kendileri gelmeyip farklı kişiler göndermekte ve onlardan komisyon almaktadır.

Bu durum kullancıların doğru bilgiye erişmesini ne yazık ki zorlaştırmaktadır.

Burada öncelikle ne istediğiniz önemli. Canlı müzik yapan orkestra kiralamak mı ? yoksa ışık karmaşaları ile laptop dan açılan müzikler İle disko tarzı bir gece yapmak mı ?  Genelde Asker eğlenceleri için tercih edilen bu sistem gece sonunda baş ağrısı şeklinde size geri dönmekte.

Ben deniz Piyanist Okan ve ekibim  sizlere sadece ve sadece canlı müzik ziyafeti sunarız. Çünkü en iyi yaptığımız iş bu. abartılı cümleler ile işimizi anlatmak yerine www.piyanistokan.com resmi web sitemize yaptığımız programların canlı video çekimlerini yükleyip, oradan izlemenizi tavsiye eder ve kararı size bırakırız.

Fiyatımızı internet ortamında belirtmeyiz ki müşterilerimiz bizleri arasın bire bir iletişim kuralım isteriz.

Ona ayrı fiyat buna ayrı orkestra kiralama fiyatı vermeyiz. İstanbul içi tüm ilçelerde sabit fiyat ile çalışırız. Ücretimiz şu ama hadi size şu kadara gelelim diyip sözde indirim yapmış gibi gözükmeyiz. Direk olur fiyatı söyleriz ve kararı müşterimize bırakırız.

2006 Yılında internette Orkestra ve Piyanist kiralama ilanı veren ilk Canlı Müzik Grubuyuz. Daha sonra ki ilanlar sürekli bizlerin yazılarını kopyala yapıştır şeklinde gelişmiş olup aralara farklı bir kaç cümle katarak taklit uygulamalar son derece yaygınlaşmıştır. Hatta farklı illerde ki piyanist arkadaşlar araya kelime bile koyma zahmetinde bulunmayıp direk ne varsa kopyalayıp sitelerinde yayınlamıışlardır. İlgili arkadaşlar la irtibata geçilerek yasal yollara başvurmadan yazılarını değiştirmeleri istenmiştir.

Gelişmeleri takip edecek olup, çizgimizden şaşmadan kaliteli ve eğlence garantili canlı müzik ziyafeti sunmaya devam edeceğiz.

Programlarınız hakkında daha detay bilgi almak ve rezervasyon yapmak için aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Whatsapp / Gsm : 0537 347 41 59
Gsm : 0507 526 85 27
Web Site : www.piyanistokan.com
İnstagram : piyanist__okan
Facebook : piyanistokan90
E-Mail : info@piyanistokan.com

Saygılarımızla,
Okan Müzik Organizasyon
Okan ŞENTÜRK ve Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir