2018 YILI ORKESTRA KİRALAMA REZERVASYONLARINA BAŞLADIK YOĞUN İLGİYE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Piyanist-Okan-Piyanist-Okan-ve-Ekibi-Esenyurt-Orkestra-Kiralama-Esenyurt-Nikah-Sarayi-sunnet-orkestrasi-Dugun-Orkestrasi-Kina-icin-Orkestra-Nisan-eglencesi-Orkestra-kiralama-fiyatlari

Merhaba ben deniz Piyanist Okan ve Ekibim her yıl olduğu gibi 2017 yılınıda dop dolu geçirdik. Onlarca çiftin Nişan Eğlencesinde, Kına Gecesinde ve Düğün Organizasyonlarında mutluluklarına şahit olduk ve onlarca ailenin evlatlarının erkekliğe ilk adım attığı sünnet eğlencelerinde yer aldık.

Orkestra Kiralama olarak internet üzerinde ilk hizmet vermeye başlayan müzik grubuyuz. Diğer müzik gruplarından farkımız onlarca kişi gelmeyip gereksiz maliyetleri ve orkestra kiralama fiyatını yükseltmiyoruz.  Üç kişi gelerek fiyatımızı makul tutmaktayız. Sadece klavye, org ile de gelmiyoruz. Ekibimiz Org/Solist, Bağlama, Davul/Darbuka yer almaktadır. Bu ana ensturmanlar ile bir düğün baştan sona çok rahat yapılabilmektedir. İlave ensturman istemeniz halinde fiyat mukabilinde dahil edebilmekteyiz. (Örneğin; Klarnet, Keman, Zurna vb.)

Malum böyle bir dönemde düğün yapmanın zorluklarını, maddi anlamda çiftlerin ne kadar zorlandıklarını çok iyi biliyoruz. Fakat sırf maddiyat yüzünden hayatlarında bir defa yaşayacakları o eğlenceden de mahrum kalmalarını istemiyoruz. Bu yüzden Orkestra Kiralama Fiyatlarımızı her sene olduğunu gibi bu sene de minimumda tutarak sabitledik.

Sizde sınırsız eğlenceyi uygun fiyata elde etmek istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilir, Whatsapp, Gsm, Mail yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Not : İnternet üzerinden Orkestra kiralama, Uygun fiyata orkestra, piyanist kiralama, düğün orkestrası kiralama, kına gecesi için piyanist, nişan için piyanist, orkestra grubu kiralama, sokakta kına gecesi, canlı müzik kiralama vb. kelimeler ile arama yaparken karşınıza çıkabilecek kişiler ile anlaşma yapmadan önce mutlaka canlı yaptığı programlardan çekilmiş videolarını izlemeyi talep ediniz. Video göndermekten çekiniyorlarsa o güzel gecenizi riske atmamanız için anlaşma sağlamayınız.

Bizler elimizden geldiğince ve fırsat buldukça sitemizde (www.piyanistokan.com) videolar ve fotoğraflar yayınlamaya çalışıyoruz. Bizlerle de anlaşma sağlamadan önce sahne videolarımızı izleyebilir, yüz yüze görüşme yapabiliriz.

Whatsapp / Gsm : 0537 347 41 59
Gsm : 0507 526 85 27
Web Site : www.piyanistokan.com
İnstagram : piyanist__okan
Facebook : piyanistokan90
E-Mail : info@piyanistokan.com

Saygılarımızla,
Okan Müzik Organizasyon
Okan ŞENTÜRK ve Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir